Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
CALVIN KLEIN

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: J20J219216-1AA
10.190 МКД
10.190 МКД
10.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 27
  27
 • 28
  28
 • 29
  29
 • 26
  26
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Памук

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37084051-TM
890 МКД
Големина
67
69
70
71
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37064025-TM
1.290 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 6W3KJ2290000-F20
18.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS013674
6.190 МКД
Големина
27
28
29
25
26
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37092002-TO
990 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37092002-TM
990 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37050146-TM
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37010080-TM
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37040147-TN
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА W7210192A-O1O
4.590 МКД
Големина
27
28
29
30
32
26
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА W7210192A-5DE
3.073 МКД
Заштеда -30%
4.390 МКД
Големина
27
28
29
30
26
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА RPL007859
2.436 МКД
Заштеда -60%
6.090 МКД
Големина
27
28
29
30
25
26