Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
TRUSSARDI JEANS

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: TRJ000136
Isbn: 56G002191T005963-K299
16.490 МКД
16.490 МКД
16.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 40
    40
  • 42
    42
  • 44
    44
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд TRUSSARDI JEANS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 89%Полиестер 11%елстин
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37027721-99
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37005744-99
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37075960-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37077748-99
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37077747-99
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS014171
9.990 МКД
Големина
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS014137
7.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS014052
7.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 201229_BK
2.490 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS013955
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37054392-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37045902-99
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L