Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
MANGO

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 37092002-TM
Šifra proizvođača: 37092002
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 5 Години (110 cm)
  5 Години (110 cm)
 • 6 Години (116cm)
  6 Години (116cm)
 • 7 Години (122cm)
  7 Години (122cm)
 • 8 Години (128cm)
  8 Години (128cm)
 • 9 Години (134cm)
  9 Години (134cm)
 • 10 Години (140cm)
  10 Години (140cm)
 • 12 Години (152cm)
  12 Години (152cm)
 • 13-14 Години (164 cm)
  13-14 Години (164 cm)
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја ДЕНИМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 99% Памук 01% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37084051-TM
890 МКД
Големина
67
69
70
71
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37064025-TM
1.290 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 6W3KJ2290000-F20
18.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS013674
6.190 МКД
Големина
27
28
29
25
26
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА J20J219216-1AA
10.190 МКД
Големина
27
28
29
26
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37092002-TO
990 МКД
Големина
05
06
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37050146-TM
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37010080-TM
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37040147-TN
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА W7210192A-O1O
4.590 МКД
Големина
27
28
29
30
32
26
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА W7210192A-5DE
3.073 МКД
Заштеда -30%
4.390 МКД
Големина
27
28
29
30
26
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА RPL007859
2.436 МКД
Заштеда -60%
6.090 МКД
Големина
27
28
29
30
25
26