Барај
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
GUESS

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: GSS013199
Isbn: W2YD21WEPD0-F62S
5.690 МКД
5.690 МКД
3.983 МКД
Заштеда: 1.707 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 56%Памук 33%полиестер 11%полиамид

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37093855-85
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37044764-85
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 198788_PK
1.183 МКД
Заштеда -30%
1.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37081303-85
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L