Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
MANGO

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 37050079-TN
Šifra proizvođača: 37050079
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS014171
9.990 МКД
Големина
38
40
42
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS014137
7.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 201229_BK
2.490 МКД
Големина
M-L
XS-S
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS013955
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37054392-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37045902-99
2.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37016704-99
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37095905-99
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37055129-99
2.290 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 37054027-99
1.990 МКД
Големина
07
08
09
10
12
14
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА RPL009794
7.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 22WWFW07-2000
5.890 МКД
Големина
XS
S
M