Барај
Ж.СУКЊА
Ж.СУКЊА
Ж.СУКЊА
Ж.СУКЊА
Ж.СУКЊА
Ж.СУКЊА
Ж.СУКЊА
Ж.СУКЊА
Ж.СУКЊА
Ж.СУКЊА
Ж.СУКЊА
Ж.СУКЊА
REPLAY

Ж.СУКЊА

Шифра на артикл: RPL006265
Isbn: W9802.000.22878-651
12.190 МКД
6.095 МКД
6.095 МКД
Заштеда: 6.095 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    *
  • S
    *
  • M
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд REPLAY
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 76% Полиаамид 24% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА RPL006754
6.090 МКД
Големина
XS
S
M
XXS
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА RPL006569
5.874 МКД
Заштеда -40%
9.790 МКД
Големина
XS
S
M
string(0) ""
string(0) ""