Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
GUESS

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: GSS012105
Isbn: 2RGD079490Z-G293
9.390 МКД
6.590 МКД
6.590 МКД
Заштеда: 2.800 МКД
Извести ме за попуст

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
  • 40
    40
  • 42
    42
  • 44
    44
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 44% Памук 30% Акрил 26% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 27089203-02
2.390 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS012853
4.790 МКД
Заштеда -30%
6.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS012770
5.750 МКД
Заштеда -30%
8.190 МКД
Големина
27
28
29
25
26
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 196837_WT
1.590 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 27087888-05
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА DW0DW12920-0LA
3.990 МКД
Заштеда -30%
5.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 196272_EC
1.790 МКД
Заштеда -22%
2.290 МКД
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА RPL009238
4.290 МКД
Заштеда -31%
6.190 МКД
Големина
27
28
29
30
25
31
26
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА J20J218189-0LA
5.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА W7210218A-T7X
2.443 МКД
Заштеда -30%
3.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 196191_EC
2.190 МКД
Заштеда -19%
2.690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS011977
2.990 МКД
Заштеда -30%
4.290 МКД
Големина
10 Години
12 Години
14 Години
16 Години