Барај
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
MISS SIXTY

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 6N2KJ3360000-F20
9.190 МКД
9.190 МКД
9.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XXS
  *
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд MISS SIXTY
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS009974
4.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 87097878-50
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА RPL007859
6.090 МКД
Големина
30
25
26
27
28
29
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 87097149-52
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 6889069-14
1.499 МКД
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS009692
9.190 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 6N1KJ2520000-F20
5.890 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 6N1KJ0040000-F20
7.890 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS009584
7.190 МКД
Големина
25
26
27
27
29