Барај
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
CALVIN KLEIN

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: J20J215433-1AA
5.590 МКД
5.590 МКД
5.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 27
    *
  • 28
    *
  • 26
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја ДЕНИМ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 87037141-TN
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 87084019-TM
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 87094759-TM
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 77882-0019
4.390 МКД
Големина
30
25
26
27
28
29
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 87034018-TN
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА DW0DW10096-1AB
6.290 МКД
Големина
26
27
28
29
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА J20J215436-1BJ
6.990 МКД
Големина
25
26
27
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 87014019-TM
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS008875
5.890 МКД
Големина
30
25
29
28
27
26
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 85874-0003
5.590 МКД
Големина
30
25
24
26
27
28
29
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 77882-0018
4.390 МКД
Големина
30
25
29
28
27
26
24
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 85874-0002
5.590 МКД
Големина
30
25
32
26
27
28
29
31
24