Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
GUESS

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: GSS009692
Isbn: 1GG7029543Z-F7IT
Провери достапност
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Состав 51% Памук 30% Полиестер 13% Акрил 6% Метализиран конец

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 166164-0594
5.190 МКД
Заштеда -30%
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 27097115-52
1.790 МКД
Заштеда -28%
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 22SWFW13-5037
3.890 МКД
Заштеда -30%
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 22SWFD10-5007
3.890 МКД
Заштеда -30%
5.590 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 166164-0603
5.190 МКД
Заштеда -30%
7.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА A049480DFAW-8ED
7.790 МКД
Заштеда -30%
11.190 МКД
Големина
27
28
25
26
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 6W1KJ1450000-F37
7.290 МКД
Заштеда -30%
10.390 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS011947
3.490 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 87097878-50
894 МКД
Заштеда -40%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS009735
3.245 МКД
Заштеда -50%
6.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА RPL005761
3.657 МКД
Заштеда -70%
12.190 МКД
Големина
XXS
XS
S
M