Барај
ЗДОЛНИШТЕ
GUESS

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: GSS009691
Isbn: 1GG7006063A-P49S
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 92% Полиестер 8% Еластан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА RPL007795
5.490 МКД
Заштеда -30%
7.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 87086329-81
2.490 МКД
Заштеда -38%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L