Барај
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
ЗДОЛНИШТЕ
MANGO

ЗДОЛНИШТЕ

Шифра на артикл: 87030553-08
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 32
  *
 • 34
  *
 • 36
  *
 • 38
  *
 • 40
  *
 • 42
  *
 • 44
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗДОЛНИШТА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100% Полиестер Обложување

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 6889956-96
1.799 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 87095695-07
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 6889905-35
1.799 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 87084015-07
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА 87093253-06
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ЗДОЛНИШТА GSS009123
5.190 МКД
Големина
XS
S
M
L