Барај
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
PARFOIS

ЗАШТИТНА МАСКА

Шифра на артикл: 187113_BK
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗАШТИТНИ МАСКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 40%Памук, 53%Полиестер, 7%Вискоза

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи