Барај
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
PARFOIS

ЗАШТИТНА МАСКА

Шифра на артикл: 187112_BU
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗАШТИТНИ МАСКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БОРДО
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 40%Памук, 53%Полиестер, 7%Вискоза

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи