Барај
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
PARFOIS

ЗАШТИТНА МАСКА

Шифра на артикл: 181944_BK
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗАШТИТНИ МАСКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 35%Вискоза, 65%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи