Барај
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
ЗАШТИТНА МАСКА
PARFOIS

ЗАШТИТНА МАСКА

Шифра на артикл: 180721_PK
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЗАШТИТНИ МАСКИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 35%Вискоза, 65%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи