Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
BOSS

ВРАТОВРСКА

Шифра на артикл: 50471576-620
4.990 МКД
4.990 МКД
3.992 МКД
Заштеда: 998 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ВРАТОВРСКИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ВРАТОВРСКИ 50471504-404
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД