Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
DAN JOHN

ВРАТОВРСКА

Шифра на артикл: DJ000323
Isbn: E19T01-2028-EASVERDE
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Провери достапност
  • UNI
    UNI
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ВРАТОВРСКИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100%Полиестер.
Trenutno nema komentara