Барај
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
ВРАТОВРСКА
BOSS

ВРАТОВРСКА

Шифра на артикл: 50448773-2
4.990 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ВРАТОВРСКА
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 85Silk

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ВРАТОВРСКА 50447075-609
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ВРАТОВРСКА 50447075-402
4.990 МКД
Sačuvano u omiljne
5.990 МКД