Барај
%
×
Springfield kids
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
ЧЕВЛИ
MANGO

ЧЕВЛИ

Шифра на артикл: 47006303-99
Šifra proizvođača: 47006303
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧЕВЛИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS23 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 23
Состав 45% Полиестер 55% Рециклиран полиестер Ѓон: 100% Термопластика Постава: 20% Полиестер 80% Полиуретан Влошка: 05% Полиестер 95% Полиуретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 214360_BK
2.690 МКД
Големина
36
37
38
39
40
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67050290-99
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67040291-99
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67000265-99
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67020253-99
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67000257-99
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67030261-99
3.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67000260-99
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67020254-99
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ 67020255-99
2.990 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ GSS017400
12.890 МКД
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
ЧЕВЛИ GSS017399
8.590 МКД
Големина
36
37
38
39
40