Барај
ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ
ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ
ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ
ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ
TOMMY HILFIGER

ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ

Шифра на артикл: FW0FW05784-BDS
Провери достапност
 • 36
  36
 • 37
  37
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 40
  40
 • 41
  41
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ВИСОКИ ПОТПЕТИЦИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 70%Полиестер 30%полиамид


Trenutno nema komentara