Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ТРЕТМАН ЗА НОКТИ
ТРЕТМАН ЗА НОКТИ
ТРЕТМАН ЗА НОКТИ
ТРЕТМАН ЗА НОКТИ
KIKO MILANO

ТРЕТМАН ЗА НОКТИ

Шифра на артикл: KM000000214001B
Šifra proizvođača: KS000000065
320 МКД
320 МКД
160 МКД
Заштеда: 160 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Kiko дополнителни 10

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други дополнителни попусти

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТРЕТМАН ЗА НОКТИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Означено под налепницата баркод и на упатството на шишето
Trenutno nema komentara