Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
GUESS

ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ

Шифра на артикл: GSS013093
Isbn: Z2YQ12K6ZS1-G9M0
5.690 МКД
5.690 МКД
5.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
Бренд GUESS
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 95% Памук 5% Еластан

Trenutno nema komentara

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.390 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL