Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
HUGO

ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ

Шифра на артикл: 50461699-001
9.990 МКД
5.994 МКД
4.795 МКД
Заштеда: 5.195 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТРЕНЕРКИ ГОРЕН ДЕЛ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 75% Полиестер 25% Еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи