Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
HUGO

ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ

Шифра на артикл: 50461618-405
9.990 МКД
7.440 МКД
7.440 МКД
Заштеда: 2.550 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТРЕНЕРКИ ДОЛЕН ДЕЛ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 65% Памук 35% Полиестер
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
6.510 МКД
Заштеда -30%
9.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
6.020 МКД
Заштеда -30%
8.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
6.880 МКД
Заштеда -20%
8.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
5.590 МКД
Заштеда -30%
7.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
5.590 МКД
Заштеда -35%
8.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
5.590 МКД
Заштеда -35%
8.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
6.880 МКД
Заштеда -20%
8.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
6.880 МКД
Заштеда -20%
8.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
6.990 МКД
Заштеда -30%
9.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
4.590 МКД
Заштеда -34%
6.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
4.590 МКД
Заштеда -34%
6.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
5.280 МКД
Заштеда -24%
6.990 МКД
Големина
M
L
XL