Барај
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
GUESS

ТОРБА

Шифра на артикл: GSS007862
Isbn: HWVG7740200-RED
9.190 МКД
7.390 МКД
5.912 МКД
Заштеда: 3.278 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОРБИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 100%Полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""