Барај
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
PARFOIS

ТОРБА

Шифра на артикл: 172029_BG
2.090 МКД
2.090 МКД
2.090 МКД
Заштеда: 0 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Последно парче
Провери достапност
  • L
    *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОРБИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Состав Постава:100%Полиестер / Лице: 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОРБИ RPL008166
6.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ТОРБИ RPL008165
6.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ТОРБИ GSS010274
8.490 МКД