Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
ТОРБА
DESIGUAL

ТОРБА

Шифра на артикл: 22WAXP84-7029
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОРБИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 100%Полиуретан


Trenutno nema komentara