Барај
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
REPLAY

ЧАНТА

Шифра на артикл: RPL008165
Isbn: FW3216.000.A0283B-056
6.790 МКД
6.790 МКД
6.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд REPLAY
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100%Полиуретан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ SM13000666-BLK
5.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 191094_BK
1.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 191078_CA
2.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 191229_BK
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 191361_CA
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 190394_TU
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 191237_BK
1.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 191361_BR
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 191010_TU
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 189698_TU
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 191361_MD
1.090 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 191809_RD
1.590 МКД