Барај
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
ЧАНТА
GUESS

ЧАНТА

Шифра на артикл: GSS009626
Isbn: HWSF7879780-LFL
5.690 МКД
5.690 МКД
5.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧАНТИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS009880
8.590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ GSS009869
6.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 87057633-50
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 87004392-99
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 87046320-CU
2.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 87004773-CU
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 87025129-05
2.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 87065710-99
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 6N2GJ8500000-A28
7.890 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧАНТИ 6N2GJ8500000-B26
7.890 МКД