Барај
ТОРБА
LEVI'S

ТОРБА

Шифра на артикл: 228846-208-88
1.290 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОРБИ
Бренд LEVI'S
Пол МАШКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 100% Рециклиран Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОРБИ A2HBG-001
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ТОРБИ A2J5K-959
3.990 МКД
Sačuvano u omiljne
ТОРБИ A2G4C-001
14.490 МКД