Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
MANGO

ТОП

Шифра на артикл: 37099089-68
Šifra proizvođača: 37099089
1.490 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 700 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 90% Полиестер 10% Полиестер обложен со бакар

Trenutno nema komentara
1.490 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 700 МКД
Извести ме за попуст
2
1