Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
MANGO

ТОП

Шифра на артикл: 37093850-99
Šifra proizvođača: 37093850
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • S
    S
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 94% Полиестер 06% Еластин Постава: 96% Полиестер 04% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП 47081264-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 47071302-99
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 47071297-99
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 47071296-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 47061282-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 47021304-99
1.990 МКД
Големина
S
M
L