ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
MANGO

ТОП

Шифра на артикл: 63140627-01
590 МКД
590 МКД
530 МКД
Заштеда: 60 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 95%Памук5%Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП 67057654-31
1.790 МКД
Заштеда -10%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 67057654-07
1.790 МКД
Заштеда -10%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 67026303-OR
1.340 МКД
Заштеда -10%
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 67026303-CO
1.340 МКД
Заштеда -10%
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 67006304-85
1.790 МКД
Заштеда -10%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 67026303-85
1.340 МКД
Заштеда -10%
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 67085917-81
1.590 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 67085917-32
1.590 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 67006305-81
1.190 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 67095958-99
690 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 67084401-05
1.340 МКД
Заштеда -10%
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 67095963-45
1.390 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
string(0) ""
string(0) ""