Барај
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
MANGO

ТОП

Шифра на артикл: 37050470-52
Šifra proizvođača: 37050470
690 МКД
690 МКД
483 МКД
Заштеда: 207 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 59% Рециклиран полиестер 32% Вискоза 09% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП GSS013599
7.903 МКД
Заштеда -30%
11.290 МКД
Големина
XS
S
M
L