Барај
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
MANGO

ТОП

Шифра на артикл: 37040358-68
Šifra proizvođača: 37040358
890 МКД
890 МКД
623 МКД
Заштеда: 267 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 70% Памук 30% Лен

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП 37099089-68
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 37010410-61
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL