Барај
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
GUESS

ТОП

Шифра на артикл: GSS010360
Isbn: W1YH83WE0J2-LA97
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 80%Полиестер 18%Вискоза 2%Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП 17064046-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 17023787-99
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 17000189-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 17092020-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 00SK860EAUF-900
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 17040202-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 17080142-99
890 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 17050182-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 17040303-99
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП GSS010146
3.790 МКД
Големина
XS
S
M
L