Барај
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
MANGO

МАИЦА

Шифра на артикл: 17020193-05
1.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 75% Рециклирана вискоза 25% Полиамид

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RPL008469
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ RPL008467
2.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ DW0DW10648-YBR
2.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ W1010680A-01C
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ A048570HERA-100
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ A047820BEAD-100
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 17045959-02
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 17094063-02
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 17003803-01
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS010675
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ GSS010668
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL