Барај
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
MANGO

ТОП

Шифра на артикл: 17010991-87
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КОРАЛНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 94% Вискоза 06% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП 17030724-87
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 17050210-87
590 МКД
Големина
XS
S
M
L