Барај
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
MANGO

ТОП

Шифра на артикл: 17040303-99
690 МКД
690 МКД
690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 59% Рециклиран полиестер 32% Вискоза 09% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП 17064046-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 17023787-99
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 17000189-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 17092020-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 00SK860EAUF-900
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 17040202-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 17080142-99
890 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 17050182-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП GSS010146
3.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 17010184-99
990 МКД
Големина
XS
S
M
L