Барај
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
MANGO

ТОП

Шифра на артикл: 17050210-07
590 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 63% Полиестер 33% Вискоза 04% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП 17030724-10
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 17010196-08
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L