Барај
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
GUESS

ТОП

Шифра на артикл: GSS009753
Isbn: O1RA33MC04E-F40X
3.890 МКД
3.890 МКД
3.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 80% Полиестер 20% Еластан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП GSS009427
4.590 МКД
Големина
XS
S
M
L