Барај
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
SPRINGFIELD

ТОП

Шифра на артикл: 6813739-98
999 МКД
1.599 МКД
959 МКД
Заштеда: 640 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 34
  *
 • 36
  *
 • 38
  *
 • 40
  *
 • 42
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Состав 70% Памук 30% Вискоза

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи