Барај
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
GUESS

ТОП

Шифра на артикл: GSS008948
Isbn: W1RP19KAER2-G1J7
3.890 МКД
3.110 МКД
2.488 МКД
Заштеда: 1.402 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Последно парче
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Состав 88% Вискоза 12% Еластан

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП 17044044-10
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 17064046-02
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 17064046-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 21WWTKBF-2000
3.790 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП GSS010572
3.790 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ТОП 4342267-46
1.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 4342259-28
1.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 4342356-97
1.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 4342313-71
1.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 4342275-06
1.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 17023787-56
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 17023787-99
890 МКД
Големина
XS
S
M
L