Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
ТОП
MANGO

ТОП

Шифра на артикл: 77044401-28
Šifra proizvođača: 77044401
1.490 МКД
1.490 МКД
447 МКД
Заштеда: 1.043 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОП
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Состав 61%Акрил32%Полиамид7%Алпака

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОП 37010410-20
1.192 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ТОП 37050252-20
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 17080142-28
445 МКД
Заштеда -50%
890 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 17010184-26
495 МКД
Заштеда -50%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 87008635-28
745 МКД
Заштеда -50%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 33099048-20
597 МКД
Заштеда -70%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 31000864-28
447 МКД
Заштеда -70%
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ТОП 67067657-23
745 МКД
Заштеда -50%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M