Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ТОНЕР ЗА ЛИЦЕ
KIKO MILANO

ТОНЕР ЗА ЛИЦЕ

Шифра на артикл: KS180301054001A
Šifra proizvođača: KS180301054
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТОНЕР ЗА ЛИЦЕ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТОНЕР ЗА ЛИЦЕ KS000000063001B
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ТОНЕР ЗА ЛИЦЕ KS180302034001A
370 МКД