Барај
ТАБАКЕРА
ТАБАКЕРА
ТАБАКЕРА
ТАБАКЕРА
ТАБАКЕРА
ТАБАКЕРА
PARFOIS

ТАБАКЕРА

Шифра на артикл: 193002_SA
490 МКД
490 МКД
343 МКД
Заштеда: 147 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ТАБАКЕРА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 10%Цинк, 90%Термопластичен полиутретан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ТАБАКЕРА 204780_HM
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ТАБАКЕРА 204781_PU
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ТАБАКЕРА 193002_GN
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ТАБАКЕРА 1930021PK
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ТАБАКЕРА 198276_HM
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ТАБАКЕРА 1980561HM
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ТАБАКЕРА 193002_TY
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ТАБАКЕРА 198055_BM
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ТАБАКЕРА 198056_BM
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ТАБАКЕРА 1980561BM
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ТАБАКЕРА 198056_HM
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
ТАБАКЕРА 194024_OR
343 МКД
Заштеда -30%
490 МКД