Барај
ШТИПКА
ШТИПКА
ШТИПКА
ШТИПКА
ШТИПКА
ШТИПКА
ШТИПКА
ШТИПКА
MANGO

ШТИПКА

Шифра на артикл: 17042008-PL
1.490 МКД
450 МКД
450 МКД
Заштеда: 1.040 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ШТИПКА
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 80% Бакар 20% Нерѓосувачки челик

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ШТИПКА 17032009-OR
450 МКД
Заштеда -70%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ШТИПКА 17042007-PL
790 МКД
Заштеда -47%
1.490 МКД
Sačuvano u omiljne
ШТИПКА 17082006-PL
690 МКД
Заштеда -54%
1.490 МКД