ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
SPRINGFIELD

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 0097241-43
1.799 МКД
1.299 МКД
1.299 МКД
Заштеда: 500 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
 • XXXL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија СПОРТСКА БЛУЗА
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 95% Памук 05% Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.999 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
1.999 МКД
Големина
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
1.999 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
1.099 МКД
Заштеда -39%
1.799 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
1.099 МКД
Заштеда -39%
1.799 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
1.799 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
1.299 МКД
Заштеда -28%
1.799 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
2.199 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
2.199 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
1.999 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
1.399 МКД
Заштеда -30%
1.999 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
string(0) ""
string(0) ""