Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ШМИНКА ЗА ВЕЃИ
ШМИНКА ЗА ВЕЃИ
ШМИНКА ЗА ВЕЃИ
ШМИНКА ЗА ВЕЃИ
KIKO MILANO

ШМИНКА ЗА ВЕЃИ

Шифра на артикл: KM0030800900144
Šifra proizvođača: KM00308009
420 МКД
420 МКД
420 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ШМИНКА ЗА ВЕЃИ
Бренд KIKO MILANO
Пол ЖЕНСКИ
Сезона KIKO Continuity
Состав Означен на артиклот, погледај под состав
Нијанса 01 Blackhaired
Trenutno nema komentara
420 МКД
420 МКД
420 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
2
1